Neobux / Katılın- Kazanın

Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!

Translate

20120715

ABR Viewer 2.0 /// ABR uzantılı Photoshop Brush dosyalarını PNG formatına ceviren program


Benim gibi inatla Corel PaintShopPro 9-X ve ustu kullananlar nette Brush dosyası bulmakta zorlanıyorlar.
 Brush dosyaları Photoshop icin istemediginiz kadar cok mevcut ama dosya uzantıları ABR oldugu icin Bunları PSP de kullanamıyorsuz.  Bu programın amacı bu.  ABR dosya uzantılarını PNG formatına cevirmek. Daha sonra PNG uzantılı dosyaları PaintShop ile acıp  Psp Brush olarak Export etmek.  Boylece butun Photoshop fırcalarını  Paintshopda da kullanabilirsiniz. Tırnak Resimleri toplu olarak bir dosyada saklanabilir. Bu yolla butun PNG
uzantılı dosyaları Picture Tube olarak da Export edebilirsiniz. 

The need >>>

 

There are lots of wonderful brush sets for photoshop in the web... too many to install them all just to see what they look like! now you can have the preview of a set without having to install it... without having to run photoshop! You can even adjust thumbnails size  and you can have the preview of the actual size of the brush… you can also try it out!
people who publish brush sets on their personal websites need to provide users with previews. This software is able to generate images for every single brush and can also generate the general image from the panel of the thumbnails you have visualised. I think it's great, don't you? ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.