Neobux / Katılın- Kazanın

Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!

Translate

20131122

Kafanızı Dağıtmaya Bire Bir 33 İlginç İnternet SitesiEğer şu an yapmakta olduğunuz şeyden çok sıkıldıysanız, sizin için müthiş bir kaçış hazır
 Sadece 2 dakikalığına kafanızı tamamen boşaltmanıza yarayacak, internetin en ücra köşelerinden 33 ilginç, eğlenceli, komik Internet Sitesini sizlere sunuyorum.


İçinde bulunduğunuz günü belirten interaktif bir zaman çizelgesi.aptığınız her şeyi bırakın ve 2 dakika boyunca sadece dalga seslerini duyarak rahatlayın. Farenizi oynattığınız veya klavyede bir tuşa bastığınız anda süre baştan başlıyor.

Bu sitede kendi sanatınızı icra ederken huzur verici sesler dinliyorsunuz.Tüm aletleri bırakın ve sadece düşüncelerinizle baş başa kalın. Dertlerinizi durum kutusuna yazın ve onları yıldız gibi patlayarak yok olmasını izleyin.Sadece oturun ve yağmuru dinleyin.Küçük karelere tıklayın ve eğlenmeye başlayın.Picasso'ya özgü kafalar yaratın ve kübizmi biraz daha yakından tanıyın. Uzayı istediğiniz gibi boyayabileceğiniz eğlenceli bir site.


 
1990lardaki gibi bir parti için girin!Sadece rastgele zıplayan kediler. Arka plan rengi de sürekli değişiyor, başka yere bakmak çok zor.Küçük harfler hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.


İçinizdeki marjinal sanatçıyı ortaya çıkarın.


 Saçma bir şekilde hava ile sallanan figürlerin internet versiyonu.

 
 
 
 Ünlü Mandelbrot setini keşfetmek için kareleri sürükleyin.


 Mars'ın yüzeyini keşfedin.


Hiç bir bildirim yok, sadece sessizlik.


 Farenizi takip eden bir ip. Flickr'dan bitmeyen ilginç fotoğraf serisi.Boşluğu patlatmak, çok felsefik değil mi?


 
 Bu garip sitede çekici bir şey var, belki de ölümlü olmamızı hatırlatması Bu site ünlü sanatçı Rafael Rozeendal'ın eserlerini ilginç bir deneyim için kullanıyor.


Deneysel ses oluşturma programı.


 
 Sıvı parçacıklar yaratmak ve dağıtmak için farenizi kullanın.


 Rastgele bir şey ama çok güzel.Dominoların devrilmesini izlemenin dayanılmaz zevki.Fareniz neredeyse biri onu gösteriyor.Kendi Kaleidoskopunuzu yaratın!
 
 http://www.zefrank.com/dtoyvsbyokal/index.html 


Dairelere tıkladıkça sonsuza kadar küçüldüğünü izleyin.


 

 Bu sefer de tıklayarak git gide küçülen dikdörtgenler yaratıyoruz.Bu huzur verici değil ama kesinlikle eğlenceli.Sevdiklerimize söylememiz gerekenleri dile getirebileceğimiz bir site.


Bizden sizlere bir mesaj.


 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.